» Anasayfa » Yönetim » Yürütme Kurulu

Yürütme Kurulu

    Adem Akgül Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Ahmet Aslan   2.BÖLGE
    Ahmet Genç İnsan Kaynakları Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Ali Çakır   3.BÖLGE
    Bekir İnan Teşkilat Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Cezmi Bellisoy    
    Cihan Durak Sekreterya Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu  1.BÖLGE
    Dursun Ali Şişman Eğitim Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Ferhat Korkmaz   3.BÖLGE
    Habip Polat Eğitim Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Harun Yapıcı Liseler Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu 2.BÖLGE
    İlhan Aksoy Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    İsa Tatlı İnsan Kaynakları Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    İsmail Demiral Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    İsmail Evren Müesseseler Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Kerim Göktekin Sekreterya Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu 2.BÖLGE
    Mesut Öztürk Mali İşler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Muammer Durmuş İnsan Kaynakları Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Muhammed Aydın Lisans Üstü Eğitim Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Muhammet Altındal Tanıtım ve Medya Komisyonu Üyesi  1.BÖLGE
    Muhammet Şükrü Gökbaş Sekreterya Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu  3.BÖLGE
    Murat Abatay Müesseseler Komisyonu Üyesi  
    Murat Tabaru Tanıtım ve Medya Komisyon Üyesi 3.BÖLGE
    Mustafa Canıtez   3.BÖLGE
    Mustafa Topbaş   3.BÖLGE
    Muzaffer Aktürk   2.BÖLGE
    Nurdoğan Ergün Teşkilat  Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Osman Çakmak Eğitim Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Ömer Faruk Akyüzlü   3.BÖLGE
    Recep Ay İnsan Kaynakları Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Recep Örnek Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Recep Sert Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Remzi Yol   2.BÖLGE
    Resul Turan Eğitim Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Salih Eren Teşkilat Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Sefa Yıldız Liseler Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu 3.BÖLGE
    Serdal Çağman  Mali İşler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Serkan Temel Hanım Üyeler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Yemliha Göktaş   3.BÖLGE
    Yusuf Cengiz Karagöz Sekreterya Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Yusuf Yıldırım Mali İşler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Zeynel Uludağ   2.BÖLGE

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış