» Anasayfa » Yönetim » Yürütme Kurulu

Yürütme Kurulu

 

 


 
AD SOYAD GÖREVİ BÖLGE
    Adem Akgül Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Ahmet Aslan   2.BÖLGE
    Ahmet Genç İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Ali Çakır   3.BÖLGE
    Bekir İnan Teşkilat Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Celal Demirtaş   2.BÖLGE
    Cezmi Bellisoy    
    Cihan Durak Sekreterya Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu  1.BÖLGE
    Cihangir Gülmez   2.BÖLGE
    Dursun Ali Şişman Eğitim Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Ferhat Korkmaz   3.BÖLGE
    Furkan Ünal   2.BÖLGE
    Gökhan AKDENİZ Ortaokullar Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu 1.BÖLGE
    Habip Polat Eğitim Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Hasan Şeyhin   1.BÖLGE
    İlhan Aksoy Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    İsa Tatlı İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    İsmail Demiral Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    İsmail Evren Müesseseler Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Kazım Cihat Kılınçarslan   1.BÖLGE
    Kerim Göktekin Sekreterya Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu 2.BÖLGE
    Mesut Öztürk Mali İşler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Muammer Durmuş İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Muhammed Aydın Lisans Üstü Eğitim Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Muhammed Altındal Tanıtım ve Medya Komisyonu Üyesi  1.BÖLGE
    Muhammet Şükrü Gökbaş Sekreterya Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu  3.BÖLGE
    Murat Abatay Müesseseler Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Murat Tabaru Tanıtım ve Medya Komisyon Üyesi 3.BÖLGE
    Mustafa Canıtez   3.BÖLGE
    Mustafa Topbaş   3.BÖLGE
    Muzaffer Aktürk   2.BÖLGE
    Mücahit Tuğla   2.BÖLGE
    Nurdoğan Ergün Teşkilat Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Osman Çakmak Eğitim Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Recep Ay İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Recep Cebe Ortaokullar Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu 2.BÖLGE
    Recep Örnek Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Recep Sert Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Remzi Yol Eğitim Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Resul Turan Eğitim Komisyonu Üyesi 2.BÖLGE
    Salih Bayrakdar Ortaokullar Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu 3.BÖLGE
    Salih Eren Teşkilat Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Sefa Yıldız Liseler Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu 3.BÖLGE
    Serdar Çağman  Mali İşler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Serkan Dereyurt   1.BÖLGE
    Serkan Temel Hanım Üyeler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Yemliha Göktaş   3.BÖLGE
    Yunus Bayram Liseler Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu 1.BÖLGE
    Yusuf Cengiz Karagöz İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi 3.BÖLGE
    Yusuf Yıldırım Mali İşler Komisyonu Üyesi 1.BÖLGE
    Zeynel Uludağ   2.BÖLGE

 

 

 

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış