» Anasayfa / » Halkla İlişkiler Komisyon Başkanımız Emin Okur evlendi

Halkla İlişkiler Komisyon Başkanımız Emin Okur evlendi

Yıllardır Anadolu Gençliğin çeşitli kademelerinde görev yapan ve şu anda da halkla ilişkiler komisyon başkanımız olan Muhammet Emin Okur evlendi.

Yaratıcımızın emrini, Rasül’ünün sünnetini yerine getirmek ve İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımı atan Okur’u bu mutlu gününde Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi yalnız bırakmadı. 23 Ekim Pazar günü öğle namazına müteakiben Evliya Çelebi Kur’an Kursu Düğün Salonu’nda icra edilen düğün merasimine AGD Gaziosmanpaşa’nın başkanlık divanı ve yürütme kurulu tam olarak katıldı.

Programa kelamların en kıymetlisi, Allah’ın kelamı olan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlandı. Tilavetin ardından konuşma yapan baba Sadık Okur; gençlere, beyin hanımı üzerindeki ve hanımın beyi üzerindeki görev ve sorumluluklarını hatırlattı. Konuşmanın ardından gerçekleşen sohbette evliliğin öneminden ve fıkhi boyutundan bahsedildi. Sohbetin ardından ikram ile birlikte ilahilerle misafirlere unutulmaz bir düğün merasimi sunuldu. Merasimin sunuculuğunu ise AGD Gaziosmanpaşa Eğitim Koordinatörü ve Üniversiteler Komisyon Başkanı Selahattin Yıldız üstlendi.

Muhammet Emin Okur, MGV yıllarından itibaren vakıf çalışmalarının bilfiil içindedir. Yükseköğretimini ODTÜ bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Bu sırada vakıf çalışmalarına ESKAD’da devam etmiştir. Mezun olmasının hemen ardından Türk Hava Yolları şirketinde mühendis olarak profesyonel hayatına başlamıştır. Anadolu Gençlik Derneği ve IYFO kuruluşunda da gönüllü olarak hizmet vermektedir.

» Son İçerikler

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış